-6%

Чоловічий месенджер на плече Confident чорний (mrk)
977,72 ₴
919,06 ₴
- В наявності
- Код: SAT08-T-999-6A
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий месенджер через плече Confident SAT08-T-999-6A чорний
Зверніть увагу на новинку — стильна наплічна сумка для чоловіків, виготовлена з міцного вологостійкого текстилю, має безліч кишень для різних речей. Має форму бочонка, закривається на блискавку та має наплічний тканинний ремінь.
Опис товару:
Два основні відділи та велика кишеня на блискавці з лицьового боку.
Кишеня на змійці на всю довжину виробу з тильного боку.
Додаткова кишенька-слот і кишеня на блискавці всередині сумки.
Наплічний ремінець текстильний, регулюється за довжиною.
Характеристики:
Матеріали: текстиль.
Розміри: 27*18*9 см.
Колір: чорний.
Виробник — Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919,06 ₴






