
Павільйон альтанка шатер палатка садова з москітною сіткою 3х3 м. площа 9м2 Naterial зелена
3 035 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон квадратної форми , Площа 9 м2.
Павільйон має однакові розміри як внизу так і вверху ,по 3 метри .
Має москітну сітку .що затібається з двох протилежних боків на блискавку
Каркас металевий ,білого кольору . Тент із поліетилену зеленого кольору .
Розміри 3х3 метри , Висота 2,5 метри.
Сітка не знімається.
Вага 6,5 кг.
В комплекті колики там мотузки для кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма підстави | Квадратна |
| Форма даху | Шатровий |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035 ₴
