
Електричний садовий подрібнювач 2500 Вт Strewins
6 843 ₴
- Готово до відправки
- Код: Sterwins 2500
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий подрібнювач потужністю 2500 Вт.
Максимальна товщина зрізу 40 мм.
Два ножі.
Захист від перегрівання.
Вага 12 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sterwins |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 843 ₴



