-6%

Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 VARIO 2.0 (5901238254461) (okg)
2 339,52 ₴
2 199,15 ₴
- В наявності
- Код: 5901238254461
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Qbrick ONE 350 VARIO у версії 2.0 SKRQ350V2CZAPG001 являє собою багажник, збагачений, порівнюючи з першим поколінням, міцними тримачами лотків для інструментів. На зовнішньому боці є місця для кріплення накатників, тобто нарізних гнізд для створення самостійних модифікацій. Кришка Vario, аналогічна CART 2.0, дає змогу встановлювати всі коробки PRO з кроком кріплення 45 см і моделі PRO600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Зовнішні розміри | 585х385х301мм |
| Внутрішні розміри | 519x305x245 мм |
| Висота в пакованні (см) | 38 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 30 |
| Діагональ | 722 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Обсяг | 38 л |
| Серія | ONE |
| Ширина в пакованні (см) | 58 |
| Штрих-код | 5901238254461 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199,15 ₴

