-6%

Комплект Volt Polska SINUS PRO 800 W 12/230V 500/800W + Акумулятор VOLT AGM VRLA 100Ah 12V (okg)
13 190,23 ₴
12 398,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3SP098012W+6AKUXAG100
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір складається з:
Гібридний ДБЖ Volt Polska SinusPRO 800W
Аккумулятор AGM VRLA 100Ач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 500W |
| Ємність, А·год | 100 |
| Напруга батареї | 12V |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
| Номінальна вихідна напруга | 230 |
| Повна (миттєва) потужність | 800W |
| Тип батареї | AGM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 398,82 ₴





