
Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA-M 6500 24/230 V (3000/6500W) + 60 A MPPT (160V) (3SSH350024)
15 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3SSH350024
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сонячний інвертор SINUS PRO ULTRA M 6500 — це пристрій, що поєднує в собі кілька функцій: інвертор, сонячний зарядний пристрій і зарядний пристрій для акумуляторів. Чіткий РК-дисплей забезпечує просте й інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою кнопок для таких параметрів, як-от: струм заряджання акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою, допустима вхідна напруга залежно від різних приложений.
Основні характеристики:
Чистий синус
Налаштування діапазону вхідної напруги для побутової техніки та комп'ютерів за допомогою параметрів на РК-дисплеї
Настроювання струму заряду акумулятора залежно від застосування за допомогою параметрів на РК-дисплеї
Настроювання пріоритету заряджання від мережі/сонячної батареї за допомогою параметрів на РК-дисплеї
Сумісність із мережевою напругою або генератором
Автоматичний перезапуск під час відновлення живлення від мережі
Захист від короткого замикання, перевантаження та перегрівання
Сучасний дизайн зарядного пристрою для оптимального заряджання акумулятора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 3000W |
| Вага | 5,6 |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Вхідна напруга | 170–280 V |
| Вихідна напруга | 230V |
| габарити | 367,4x254,5x103 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Защита от | Перевантаження, знижена напруга, підвищена напруга, температура, коротке замикання |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Напруга батареї | 24V |
| Повна (миттєва) потужність | 6500W |
| Сила зарядної напруги, А | 60А(+/-4А) |
| Синусоїда | Чиста |
| Колір | Синій |
| Штрих-код | 5904100452118 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴


