-6%

Легка тканинна косметичка циліндричної форми Novitesse сіра
420,24 ₴
395,03 ₴
- В наявності
- Код: 4061464828582
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка тканинна косметичка циліндричної форми Novitesse сіра
Опис товару:
Косметичка має м'яку та легку конструкцію. У порожньому стані косметичка не тримає форму.
Закривається на блискавку.
Одне основне відділення.
Ткачана ручка для транспортування.
Характеристика:
Вага, кг: 0.07.
Розміри, см: 25х15х15
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Країна походження торгової марки: Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.07 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,03 ₴









