-6%

Чоловічий ремінь зі штучного нубуку WBL Trading коричневий 3,3 см
313,85 ₴
295,02 ₴
- В наявності
- Код: 8720604125856
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий ремінь зі штучного нубуку WBL Trading коричневий 3,3 см
Виготовлений із матової штучної шкіри (штучний нубук). Унікальний дизайн і якісне виготовлення нікого не залишить байдужим.
Матеріал: штучний нубук.
Пряжка металева.
Ремінь не укорочується.
Довжина: 113 см. Отвори розташовані від 93 до 103 см
Ширина: 3,3 см.
Колір: коричневий
Виробник: WBL Trading, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1130 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 106 - 112 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,02 ₴





