-6%

Легка термосумка, сумка холодильник 30L Cooling Cooler Bag бежева
845,80 ₴
795,05 ₴
- В наявності
- Код: PODK1043146
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка термосумка, сумка холодильник 30L Cooling Cooler Bag бежева
Опис товару:
Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
Просторе основне відділення іна змійки.
Одна відкрита кишеня на лицьовій стороні сумки.
Усередині сумки термопокриття та наповнювач для утримання температури.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Розмір: 42 х 25 х 33 см.
Об'єм: 30 л.
Вага: 345 г.
Виробник: Cooling, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 345 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,05 ₴









