-6%

Легкий міський рюкзак для ноутбука 14,1 дюйма чорний
633,02 ₴
595,04 ₴
- В наявності
- Код: 69135-85
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий міський рюкзак для ноутбука 14,1 дюйма чорний
Опис товару:
Регульовані лямки рюкзака.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак має одне основне відділення. Усередині розміщений відділ для ноутбука.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані дві кишені на блискавці.
USB-роз'єм для заряджання телефона павербанком (на бічній поверхні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 40 x 28 x 12 см.
Об'єм: 13 л.
Вага: 345 г.
Колір: чорний.
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 345 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | USB-роз'єм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,04 ₴








