-6%

Діловий рюкзак із відділенням для ноутбука 15,6 Via Chasse чорний
1 164,97 ₴
1 095,07 ₴
- В наявності
- Код: 2576348
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний рюкзак із відділенням для ноутбука 15,6 Via Chasse чорний
Опис товару:
Рюкзак створений із міцного водовідштовхувального поліестеру.
Основне відділення на блискавці. Усередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюйма з ремінцем фіксатором на липучці.
Друге відділення для документів і допоміжних аксесуарів.
Третє відділення менше з внутрішньою відкритою кишенею.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
З боків рюкзака є по одній сітчастій кишені.
Широкі лямки, тильна частина рюкзака та внутрішні частини лямок із повітропроникного сітчастого нейлону, який забезпечує гарну вентиляцію для спини та плечей (літом буде не так жарко та циркулюватиме повітря під спину та лямки).
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Дно рюкзака має прогумоване покриття.
Характеристики:
Артикул: 2576348.
Виробник: Via Chasse.
Зовнішні розміри: 28 x 44 x 15 cм.
Вага: 560 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 560 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ пристрої | 15-16" |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095,07 ₴









