-6%

Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Luxury Key Case коричневий
211,72 ₴
199,02 ₴
- В наявності
- Код: 3213629 brown
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Luxury Key Case коричнева
Виріб виготовлений із м'якої натуральної шкіри.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині з обох боків розташовані гумки для фіксації ключів або дрібних предметів.
Ланцюжок із кільцем для фіксації ключів усередині ключниці.
Карабін зовні ключниці.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри (ШхВхГ, см): 6,5х9х2 см.
Вага: 55 г.
Бренд: Luxury Key Case, Індія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.055 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 6.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Для ключів |
| Розмір | Середні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,02 ₴






