-6%

Велосумка сумка на багажник, сумка для покупок 2 в 1, 18L Walfort синя
845,80 ₴
795,05 ₴
- В наявності
- Код: 8711293450848
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка сумка на багажник, сумка для покупок 2 в 1, 18L Walfort синя
Опис товару:
Сумка виготовлена з поліестеру.
Просторе основне відділення, яке закривається на липучці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини.
Знімний ремінь через плече.
Щільна підкладка із синтетичної тканини.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки ховаються тканинною накладкою на липучці.
Дно сумки має жорстку вставку.
Характеристики:
Виробник: Walfort.
Розміри: 49х45х18 см.
Об'єм: 18L.
Вага: 540.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walfort |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 45 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Синій |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,05 ₴








