-6%

Дорожня косметичка, несесер ZD Trading Toiletry Bag чорний
420,24 ₴
395,03 ₴
- В наявності
- Код: 8718964176878
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня косметичка, несесер ZD Trading Toiletry Bag чорний
Опис товару:
Матеріал: поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Усередині косметички: дві відкриті кишені та кишеня на блискавці.
Закривається на блискавці.
Підкладка з міцної синтетичної тканини.
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32,5 см х 20,5см х 9см.
Вага: 145 г.
Колір: чорний.
Бренд: ZD Trading.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 145 г |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,03 ₴







