-6%

Павільйон садовий 3х4 метри "Oxis 3*4" .Шторки в комплекті .
10 127 ₴
9 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: Oxis 3*4
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Разборной садовый павильон .
Каркас из металлических труб. Накрытие и шторки из полиестеровой ткани.
Шторки на липучках и завязках.
Двойная крыша для циркуляции воздуха.
Размеры :
Длина : 4000 мм.
Ширина : 3000 мм.
Высота : 2500мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма даху | Вальмовий |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Полієстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 540 ₴



