-6%

Сумка для ноутбука, до 14,1" Professional S931.20 синя
718,13 ₴
675,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931.20
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука, до 14,1" Professional 931.20 синий
Описание сумки:
Отдел для ноутбука 14,1 на липучке.
Внутри 2 кармана для мелочей и плоский отдел на липучке.
Отдел для документов формата А4.
Регулируемый съемный наплечный ремень.
Внешний карман на передней стенке.
Внешний карман на молнии на задней стенке.
Возможность крепления на ручку чемодана.
Характеристики:
Производитель: Professional, Китай.
Размеры 38х29х7 см.
Материал: полиєстер.
Цвет синий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Ручки | Дві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675,04 ₴







