Спортивна сумка циліндричної форми 24 л Proflider, Україна піксель S1645440
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий знімний регульований ремінь.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Всередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, см: 50х25х25.
Вага: 290 г.
Матеріал: нейлон.
Забарвлення: піксель.
Виробник: Proflider, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27 |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560,28 ₴








