Дорожня косметичка, б'юті кейс, несесер 5L Trip Story Attica 17x22x15 чорний
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу — поліестеру.
Закривається на двосторонню блискавку.
Ручка у верхній частині косметички.
Усередині косметички розміщене дзеркальце, дві відкриті кишені, п'ять невеликих петель, одна велика петля для туалетного приладдя.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні косметички.
Характеристики:
Об'єм, л: 5.
Вага, кг: 0.17.
Розміри, см: В17хД22хШ15.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Країна походження торгової марки: Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Середній |
| Тип застібки | Блискавка |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Тип | Косметичка |
| Розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848,91 ₴










