-6%

Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний
711,75 ₴
669,04 ₴
- В наявності
- Код: SM39-8068BRA
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний SM39-8068BRA
Опис товару:
Портмоне має два відділення для грошей.
Кілька відсіків для банківських карток.
Горизонтальна кишеня на блискавці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри, см: 9,5 x 12,5 x 1.
Виробник: Tiding Bag.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,04 ₴

