-6%

Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний
637,28 ₴
599,04 ₴
- В наявності
- Код: SM39-9923-1FRA
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальне шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний
Опис товару:
Портмоне має одне відділення для грошей.
Кілька відсіків для банківських карток.
Закривається на кнопку.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри, см: 8 x 10 x 1.
Виробник: Tiding Bag.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599,04 ₴

