
Гірлянда на вікно Штора 2*2м 240LED завіса холодний білий новорічна
447 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98-60002
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гірлянда на вікно Штора 2*2м 240LED завіса холодний білий новорічна»
Світлодіодна LED-гірлянда — це чудовий варіант оформлення будинку або офісу до свята. Гірлянди яскраві, але водночас споживають невелику кількість електроенергії
Характеристики:
Колір: холодний білий
Усього 8 режимів:
7 динамічних режимів — миготіння
1 статичний режим — гірлянда просто світиться, не блимає
Ширина гірлянди: 2 метри
Висота гірлянди: 2 метри
Кількість світлодіодів: 240 шт.
Кількість рядів: 10 шт.
Відстань між рядами: 20см
Живлення: 220-240V
Дріт: прозорий силіконовий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 240 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Світлодіодні сітки і завіси |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
- Ціна: 447 ₴







