-6%

Органайзер, футляр для прикрас, коштовностей Travel Jewelry Case чорний
372,36 ₴
350,02 ₴
- В наявності
- Код: 3208352 black croco
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер, футляр для прикрас, коштовностей Travel Jewelry Case чорний під шкіру крокодила
Опис моделі:
Органайзер для прикрас виготовлений зі штучної шкіри (полівініл) з тисненням під кропідила.
Футляр переданачер для зберігання прикрас: кільця, сережки, ланцюжки тощо.
Закривається на блискавку.
Усередині розполодено дві еластичні кишеньки, одна кишеня на блискавці, три вертикальні петлі на механічній кнопці, одна м'яка горизонтальна петля на кнопці, чотири роз'єми під сережки.
Характеристики:
Матеріал: полівініл, поліестер, нейлон.
Розміри, см (ШхВхГ): 16х12,5х2,5.
Вага: 105 г.
Колір: чорний.
Виробник: Top Fashion Trading.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Органайзер |
| Товщина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,02 ₴





