-6%

Дитяча сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse золотистий
739,41 ₴
695,05 ₴
- В наявності
- Код: 2127970 gold
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse золотистий
Опис:
Оригінальний неповторний дизайн сумки.
Одне відділення, закривається на блискавці.
Підкладка виготовлена з плоскої синтетичної тканини.
Незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: золотистий.
Розмір: 17х17х7.
Вага: 265 г.
Виробник: C&A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | C&A |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 265 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,05 ₴









