-6%

Маленький міський рюкзак 3L LS Антивор з RFid сірий
739,41 ₴
695,05 ₴
- В наявності
- Код: 4061461272968
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький рюкзак LS Антивор з RFid сірий
4061461272968
Опис товару:
Регульовані лямки рюкзака.
Спинка має м'яке сітчасте покриття.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак має одне основне відділення. Усередині розміщена дві відкриті кишені, одна з яких сітчаста.
На лицьовій стороні рюкзака розташована одна кишеня на блискавці. Всередині розташована кишенька з RFid-захистом і шнурок із карабіном для ключів.
На відділенні та кишені спеціальні бігунки з карабінами, які фіксуються на спеціальному кільці, запобігаючи несанкціонованим відкриттям.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 26 x 16,5 x 8 см. Товщина вказана без урахування передньої кишені.
Об'єм: 3 л.
Вага: 205 г.
Колір: сірий.
Виробник: Live in Style (LS).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 205 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,05 ₴









