-6%

Містка дорожня косметичка, несесер EiE сіра
526,63 ₴
495,03 ₴
- В наявності
- Код: 4061464519428
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка дорожня косметичка, несесер EiE сіра
Опис товару:
Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Косметичка на одне основне відкрите відділення на блискавці.
Усередині розташовані три відкриті кишені, дві з яких сітчасті.
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
У верхній частині косметички вшитий дротяний каркас, завдяки чому косметичка закривається за аналогією саквояжу.
Тканинна ручка на бічній поверхні косметички.
Дно косметички має покриття зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 27 х 20 х 14 см.
Вага: 190 г.
Колір: сірий.
Бренд: EiE, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EIE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495,03 ₴









