-6%

Міський рюкзак 17L ASCE Roll Top синій
1 164,97 ₴
1 095,07 ₴
- В наявності
- Код: 4061461819040
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак 17L ASCE Roll Top синій
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини з прогумованим покриттям усередині.
Містке основне відділення з внутрішньою кишенею.
Рюкзак закривається скручуванням клапана, фіксується на липучках і ремінці з фастексом.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзак..
Зручна м'яка спинка із сітчастою поверхнею.
Регульовані плечові, нагрудні ремені.
Компресійні ремені на бічних поверхнях рюкзака.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш x В x Г: 26 x 46 (62) x 14 см.
Об'єм: приблизно 17 л.
Вага: 430 г.
Колір: синій.
Виробник: ASCE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095,07 ₴









