-6%

Картхолдер, чохол для платіжних карток, візиток з екошкіри Trendz бордовий
207,46 ₴
195,01 ₴
- В наявності
- Код: A240010629 croco bordo
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий картхолдер, чохол для платіжних карток, візиток Trendz бордовий під крокодила 11,5х6,5х1 см
Опис моделі:
Виготовлений зі штучної шкіри.
Закривається клапаном на механічній кнопці.
Два основні відділення.
Підкладка виготовлена з поліестеру.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра (80% поліуретан, 20% поліестер).
Розміри, см (ШхВхГ): 11,5х6,5х1.
Вага: 30 г.
Колір: бордовий.
Виробник: Trendz. Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,01 ₴



