-6%

Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Dugros коричнева
207,46 ₴
195,01 ₴
- В наявності
- Код: 8720673100921
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Dugros коричнева
Виріб виготовлений із м'якої натуральної шкіри.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщений шкіряний ремінець із кільцем для фіксації ключів.
На передній стороні ключниці розташована кишеня на блискавці для невеликих предметів.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри (ШхВхГ, см): 11,5х9х1 см.
Вага: 25 г.
Бренд: Dugros, Індія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorenti |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.025 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 11.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Для ключів |
| Розмір | Середні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,01 ₴





