-6%

Багажна велосипедна сумка — рюкзак, два в одному 18L Walfort чорна
1 164,97 ₴
1 095,07 ₴
- В наявності
- Код: 8718964223879
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багажна велосипедна сумка — рюкзак, два в одному 18L Walfort чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена зі щільної тканини прогумованої зсередини.
Просторе основне відділення, яке закривається скручуванням (згинанням) клапана та фіксується ремінцем із фастексом.
Усередині сумки розміщений відділ для ноутбука 16 дюймів.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки складаються з двох пластикових петель, одного ремінця-липучки у верхній частині й одного ремінця на липучці. Кріплення ховаються тканинною накладкою на липучці.
Одна бічна сітчаста кишеня на боці сумки.
Лямки, завдяки яким сумка перетворюється на рюкзак, ховаються в спеціальну кишеню на тильній стороні сумки.
Світловідбивні деталі.
Задня частина сумки має жорстку вставку.
Лицьова сторона сумки має прогумоване покриття.
Характеристики:
Виробник: Walfort.
Розміри: 42 (60 см у повністю відкритому стані) х 37 (низ 23 см) х 16 см.
Об'єм: 18L.
Вага: 740.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walfort |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 37 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095,07 ₴









