-6%

Терморюкзак для продуктів 14L Cooling сірий
739,41 ₴
695,05 ₴
- В наявності
- Код: 5701390673892 grey
+380 (67) 340-47-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терморюкзак для продуктів 14L Cooling сірий
Опис товару:
зберігає їжу прохолодною, можна використовувати як з охолоджувальною вставкою, так і без неї.
просторе основне відділення з фольгованим покриттям.
окремий відсік у кришці для чутливих харчових продуктів.
додаткова кишеня спереду на блискавці та 2 бічні сітчасті кишені.
комфорт під час носіння завдяки набивці спинки та ламок із сітчастим покриттям.
ручка з нейлону.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розмір (ШхВхГ): 32 х 37 х 19,5 см
Об'єм: 14 л.
Вага: 335 г.
Виробник: Cooling.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 335 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 19.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості термосумки | Влагозащита, Герметична підкладка |
| Тип | Термосумка |
| Тип сумки | Термо-сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,05 ₴









